







RAM MOUNT Mounting clamp RAP-400U RAP-C-400U
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAM MOUNTS
- Κωδικός: AKGRMMUCH0035
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 15.00cm x 20.00cm
- EAN: 793442943492
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 265252
86,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Height | 122 mm |
| Material | Aluminium |
| Package type | Polybag |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Mounting kit |
| Warnings | Store away from sources of heat and direct sunlight. Product intended solely for use in accordance with instructions. Keep away from small children. |
| Weight | 181 g |
| Width | 30 mm |
