



























Durable Tought Clamp XL Passive holder Mobile computer, Mobile phone/Smartphone, Tablet/UMPC Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DURABLE
- Κωδικός: WLONONWCRPOH9
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 10.20cm x 17.80cm
- EAN: 4005546740836
115,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 93,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable length | Yes |
| Adjustable length range | 160 - 275 mm |
| Angle of rotation | 360 |
| Depth | 130 mm |
| Device mount type | Clamp mount |
| Guarantee | G024M |
| Height | 177 mm |
| Material | Plastic |
| Maximum screen size | 33 cm (13") |
| Minimum screen size | 17.8 cm (7") |
| Mobile device type | Mobile computer, Mobile phone/Smartphone, Tablet/UMPC |
| Number of displays supported | 1 |
| Orientation | Horizontal/Vertical |
| Product colour | Black |
| Proper use | Desk, Indoor, Shopping trolley |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Type | Passive holder |
| Width | 82 mm |
