



Yealink WH64 Hybird Mono with Charging Stand Teams Headset
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Yealink
- Κωδικός: WLONONWCROJUU
- Βάρος(kg): 0.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.90cm x 8.00cm x 21.20cm
- EAN: 6938818320673
194,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable volume | Yes |
| Base station colour | Black |
| Battery charge indicator | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 1.5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP SPP HFP A2DP |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Charging source | USB |
| Charging stand | Yes |
| Charging time | 90 min |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 48 h |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | On-ear control unit |
| DECT connectable | Yes |
| Driver unit | 3 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Monaural |
| LED indicators | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Music playback | Yes |
| Number of microphones | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Operating keys | Track Microsoft Teams button Mute Volume - Volume + Bluetooth pairing Track |
| Package depth | 238 mm |
| Package height | 99.5 mm |
| Package width | 192 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Standby time | 157 h |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Talk time | 14 h |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 92 g |
| Wireless range | 150 m |
