







Yealink UH42 Dual Teams USB-C/A Headset
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Yealink
- Κωδικός: WLONONWCROY90
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 18.30cm x 6.20cm
- EAN: 6938818323063
72,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 2.15 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | In-line control unit |
| Depth | 178 mm |
| Driver unit | 3.5 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 113.8 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 63 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.91 kg |
| Master (outer) case height | 220 mm |
| Master (outer) case length | 185 mm |
| Master (outer) case width | 550 mm |
| Microphone frequency | 100 - 14000 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Operating keys | Mute Volume + Answer/end call Volume - |
| Package depth | 207 mm |
| Package height | 53 mm |
| Package width | 177 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 160 g |
| Width | 169 mm |
