



Yealink 1308057 headphone/headset accessory Charging stand
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Yealink
- Κωδικός: WLONONWCROY69
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.40cm x 9.80cm x 20.50cm
- EAN: 6938818309166
109,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Compatibility | BH72/76 |
| Compliance certificates | REACH RoHS |
| Depth | 150.9 mm |
| Frequency range | 110000 - 205000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 227.7 mm |
| Product colour | Grey Silver |
| Product type | Charging stand |
| Protection features | Overcharge protection Overheating protection |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Weight | 297 g |
| Width | 80 mm |
| Wireless charging | Yes |
| Wireless charging power | 15 W |
