





Yealink BH71 Bluetooth Earphone Pro
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Yealink
- Κωδικός: WLONONWCRBOLG
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.90cm x 8.10cm x 13.60cm
- EAN: 6938818318885
167,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 134,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 160 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP HFP A2DP |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB Type-C |
| Charger | Yes |
| Charging case | Yes |
| Charging time | 90 min |
| Connectivity technology | Wireless |
| Driver unit | 1.3 cm |
| Guarantee | F024M |
| Headphone frequency | 100 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 110 dB |
| Impedance | 32 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum input power | 10 mW |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 8000 Hz |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone type | Built-in |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Package depth | 323 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 460 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quick start guide | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Talk time | 10 h |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. Do not use near sources of heat or flame. Keep away from children. |
| Wearing style | In-ear |
| Weight | 18 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless range | 30 m |
