











Havit H655BT PRO - Bluetooth headphones (black)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVSBL0084
- Βάρος(kg): 0.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 22.50cm x 25.00cm
- EAN: 6939119065911
67,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery capacity | 700 mAh |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 80 h |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 80 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 48 h |
| Depth | 82 mm |
| Driver unit | 4 cm |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 102 dB |
| Height | 195 mm |
| Impedance | 32 |
| Latency | 60 ms |
| Microphone type | Built-in |
| Noise canceling | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Noise reduction level | Up to 40 dB |
| Operating time (without ANC) | 80 h |
| Product colour | Black |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Warnings | Store away from heat sources. Avoid contact with water and moisture. |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 253 g |
| Width | 173 mm |
