









Nubia LiveFlip Bluetooth In-Ear Earphones White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRJGZP
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 13.00cm x 32.50cm
- EAN: 6974608312565
118,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AI voice assistant | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 2 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | AAC/SBC |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Charging case | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Control type | Touch, voice |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Driver unit | 1.5 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Guarantee | G024M |
| Intraaural headphones type | Earbuds |
| Left earpiece weight | 4.5 g |
| Microphone type | Built-in |
| Product colour | White |
| Product type | Headphones |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Right earpiece weight | 4.5 g |
| Wearing style | In-ear |
| Wireless range | 10 m |
