









Nothing Buds 2 Headset Wireless In-ear Calls/Music Bluetooth Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nothing Phone
- Κωδικός: WLONONWCRSNZY
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.20cm x 3.50cm x 8.50cm
- EAN: 6974434225077
76,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Battery capacity (charging case) | 460 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Charging case | Yes |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 53.3 x 53.3 x 23 mm |
| Charging case weight | 41.5 g |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 13.5 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 7.5 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC off) | 55 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC on) | 32 h |
| Control type | Touch |
| Depth | 20.6 mm |
| Driver type | Dynamic |
| Driver unit | 1.1 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Fast charging | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headset type | Binaural |
| Height | 22.8 mm |
| International Protection (IP) code | IP55 |
| Intraaural headphones type | Earbuds |
| Left earpiece battery capacity | 53 mAh |
| Left earpiece weight | 4.5 g |
| Microphone type | Built-in |
| Mobile operating systems supported | iOS 16 Android 6.0 Android 8.0 iOS 13 Android 11.0 Android 7.0 Android 12.0 Android 14.0 iOS 15 Android 13.0 iOS 14 Android 10.0 |
| Noise reduction | Yes |
| Number of microphones | 6 |
| Product colour | Grey |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Right earpiece battery capacity | 53 mAh |
| Right earpiece weight | 4.5 g |
| Talk time (ANC off) | 35 h |
| Talk time (ANC on) | 30 h |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Weight | 50.5 g |
| Width | 33.4 mm |
| Wireless range | 10 m |
