















































































































































































































































Kensington H3000 Bluetooth Over-Ear Headset
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRCLOB
- Βάρος(kg): 0.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 23.60cm x 21.60cm
- EAN: 0085896834526
180,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 550 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 1.5 h |
| Battery voltage | 5 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | AVDTP HFP AVRCP A2DP |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
| Carrying case | Yes |
| Certification | FCC, IC, CE, UKCA, RCM, Japan MIC, Sound Pressure Test, China SRRC, Taiwan NCC, Canada NRCan, US DoE, US CEC, CB, EU RoHS/REACH/WEEE, CA Prop 65, ACCO RSL. |
| Compatible operating systems | Windows 10 or above Windows 11 Chrome OS 101 or above macOS 11.6 or above Android 11 or above iOS 13.7 or above |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 60 h |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Country of origin | China |
| Depth | 85 mm |
| Designed for children | No |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 110 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 191 mm |
| Impedance | 32 |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 5.2 kg |
| Master (outer) case height | 295 mm |
| Master (outer) case length | 420 mm |
| Master (outer) case net weight | 3.62 kg |
| Master (outer) case width | 242 mm |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone sensitivity | -41 dB |
| Microphone type | Boom |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Noise canceling | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Operating keys | Volume - Mute Volume + Bluetooth pairing Play/Pause |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 C |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package depth | 216 mm |
| Package height | 236 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 823 g |
| Package width | 80 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Recommended usage | Gaming |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 45 C |
| Talk time | 40 h |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Volume control | Button |
| Warranty card | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Width | 210 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless range | 30 m |
| Works with the Google Assistant | Yes |
