





INTERPHONE SYNC55 SMART DISPLAY (CAR PLAY/ANDROID AUTO) Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: INTERPHONE
- Κωδικός: AKGIPHSBL0016
- Βάρος(kg): 0.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.30cm x 19.00cm x 11.40cm
- EAN: 8018080505010
281,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 226,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 20 mm |
| Display diagonal | 14 cm (5.5") |
| Form factor | Fixed |
| Guarantee | F024M |
| Height | 20 mm |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Motorcycle | Yes |
| Operating voltage | 12 V |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | Yes |
| Weight | 200 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 135 mm |
