







Havit Space S1 - wireless Noise Cancelling Bluetooth Headphones (silver)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVSBL0065
- Βάρος(kg): 0.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 21.00cm x 24.00cm
- EAN: 6939119093488
60,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery capacity | 800 mAh |
| Battery recharge time | 2 h |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | SPP HFP GATT L2CAP SDP A2DP AVDTP ATT GAP AVRCP AVCTP |
| Bluetooth version | 6.0 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 100 h |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 100 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 72 h |
| Depth | 79.2 mm |
| Designed for children | No |
| Driver unit | 4 cm |
| Foldable | No |
| Guarantee | F024M |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 120 dB |
| Height | 200.7 mm |
| Impedance | 32 |
| Input current (earpieces) | 1 A |
| Input voltage (earpieces) | 5 V |
| Market segment | Consumer |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Noise reduction level | Up to 45 dB |
| Number of microphones | 5 |
| Product colour | Silver |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Gaming |
| Safety warning | Do not use near sources of heat or fire. Check the condition of the batteries regularly to prevent leakage. Keep away from children. |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Talk time | 72 h |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 258 g |
| Width | 172.2 mm |
| Wireless range | 10 m |
