









Havit H628BT - wireless on-ear headphones, beige
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVSBL0025
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 24.00cm x 18.00cm
- EAN: 6939119064525
18,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm jack input | 1 |
| Battery capacity | 200 mAh |
| Battery recharge time | 1,5 h |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Charging source | USB |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 10 h |
| Depth | 65 mm |
| Driver diameter | 40 mm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Folding design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 105 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 185 mm |
| Impedance | 32 |
| Package contents | Headphones Audio Cable x1 |
| Product colour | Beige |
| Product type | Headset |
| Recommended gender | Unisex |
| Recommended usage | Music / calls |
| USB connector | USB type C |
| Volume control | Button |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. Read the user manual before use. The product contains batteries which must be disposed of correctly. |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 116 g |
| Width | 165 mm |