









Havit H626BT - Bluetooth wireless headphones for children (blue)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVSBL0063
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 23.00cm x 18.00cm
- EAN: 6939119070298
21,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery capacity | 400 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 18 h |
| Designed for children | Yes |
| Driver unit | 3 cm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| Market segment | Consumer |
| Microphone type | Built-in |
| Product colour | Blue |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| Safety warning | The product contains batteries which should be disposed of properly., Read the instruction manual before use., Do not disassemble or modify the product yourself. |
| Talk time | 18 h |
| Wearing style | Head-band |
| Wireless range | 10 m |