







Google Pixel Buds Pro Headset Wireless In-ear Calls/Music Bluetooth Coral
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Google
- Κωδικός: WLONONWCRJC91
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 8.10cm x 26.00cm
- EAN: 0193575032344
158,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Charging case | Yes |
| Charging case connector type | USB Type-C |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 63.2 x 25 x 50 mm |
| Charging case type | Wired & Wireless |
| Charging case weight | 62.4 g |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 11 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 7 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC on) | 20 h |
| Continuous audio playback time (with charging case) | 31 h |
| Depth | 22 mm |
| Driver type | Dynamic |
| Driver unit | 1.1 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Ear pads | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Height | 23.7 mm |
| International Protection (IP) code | IP4X |
| Intraaural headphones type | In-ear monitors |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Music playback | Yes |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Number of microphones | 3 |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Coral |
| Product type | Headset |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Transparency mode | Yes |
| Volume control | Touch |
| Wearing style | In-ear |
| Weight | 6.2 g |
| Width | 22.3 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
