









Google Pixel Buds Pro Charcoal
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Google
- Κωδικός: WLONONWCRGKF2
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.60cm x 5.00cm x 11.50cm
- EAN: 0193575032337
160,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 129,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Accelerometer | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Charging case | Yes |
| Charging case connector type | USB Type-C |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 50 x 25 x 63.2 mm |
| Charging case type | Wireless |
| Charging case weight | 62.4 g |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 11 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 7 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC off) | 31 h |
| Continuous audio playback time (charging case/ANC on) | 20 h |
| Depth | 22.3 mm |
| Driver type | Dynamic |
| Driver unit | 1.1 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Ear pads | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Headset type | Binaural |
| Height | 23.7 mm |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Left earpiece weight | 6.2 g |
| Microphone type | Built-in |
| Mobile operating systems supported | iOS Android |
| Motion sensor | Yes |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Product colour | Grey Anthracite |
| Product type | Headset |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Right earpiece weight | 6.2 g |
| Transparency mode | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 18 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 15 W |
| Warnings | Do not use near sources of heat or flame. Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. Keep away from children. |
| Wearing style | In-ear |
| Width | 22 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
