











Bose 887612-0100 portable/party speaker Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Bose
- Κωδικός: WLONONWCRPTX5
- Βάρος(kg): 1.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 9.00cm x 19.00cm
- EAN: 0017817852470
199,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 160,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 3100 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 3.67 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Cable length | 0.5 m |
| Cables included | USB Type-C |
| Country of origin | Malaysia |
| Depth | 90.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85182100 |
| Height | 52.3 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Master (outer) case gross weight | 4.9 kg |
| Master (outer) case height | 161 mm |
| Master (outer) case length | 230.1 mm |
| Master (outer) case width | 301 mm |
| Package depth | 96 mm |
| Package height | 70.5 mm |
| Package weight | 750 g |
| Package width | 220 mm |
| Pallet gross height | 124.8 cm |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Pallet gross width | 121.9 cm |
| Pallet net weight | 621.8 kg |
| Product colour | Black |
| Weight | 590 g |
| Width | 201.4 mm |
