































Bose 888507-0200 headphones/headset True Wireless Stereo (TWS) Head-band Bluetooth White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Bose
- Κωδικός: WLONONWCROSRW
- Βάρος(kg): 0.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 5.50cm x 8.50cm
- EAN: 0017817853439
236,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 190,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Accessories included in set | 3 sizes silicone eartips |
| Battery capacity | 70 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 3.85 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Cable length | 0.3 m |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Charging case | Yes |
| Connectivity technology | True Wireless Stereo (TWS) |
| Country of origin | Vietnam China |
| Depth | 48.3 mm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Eartips material | Silicone |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8518300090 |
| Headset type | Binaural |
| Height | 35.1 mm |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Master (outer) case gross weight | 2.17 kg |
| Master (outer) case height | 112 mm |
| Master (outer) case length | 240 mm |
| Master (outer) case width | 302 mm |
| Package depth | 84 mm |
| Package height | 57 mm |
| Package weight | 180 g |
| Package width | 111 mm |
| Pallet gross height | 112.5 cm |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Pallet gross width | 121.9 cm |
| Pallet net weight | 275.7 kg |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Safety sheet | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 6 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 6 W |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 70 g |
| Width | 70.1 mm |
