





Havit TW983 - wireless headphones (purple)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVSBL0085
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 13.50cm x 11.00cm
- EAN: 6939119051075
43,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 35,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 40 mAh |
| Battery capacity (charging case) | 400 mAh |
| Battery recharge time | 1 h |
| Battery recharge time (charging case) | 1.5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP HSP A2DP HFP |
| Bluetooth version | 6.0 |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 54.9 x 53 x 25.4 mm |
| Charging case weight | 34.7 g |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 9 h |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 9 h |
| Continuous audio playback time (with charging case) | 40.5 h |
| Depth | 18.3 mm |
| Designed for children | No |
| Driver unit | 1.3 cm |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 121.2 dB |
| Height | 34 mm |
| Impedance | 16 |
| Left earpiece battery capacity | 40 mAh |
| Left earpiece weight | 4.8 g |
| Noise canceling | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Product colour | Purple |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| Right earpiece battery capacity | 40 mAh |
| Right earpiece weight | 4.8 g |
| Safety warning | Do not use near sources of heat or fire. Check the condition of the batteries regularly to prevent leakage. Keep out of reach of children. |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Width | 19.5 mm |
| Wireless range | 10 m |
