



Havit H630BT PRO - Bluetooth headphones with ANC (white)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVSBL0072
- Βάρος(kg): 0.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 24.50cm x 20.50cm
- EAN: 6939119088156
42,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | SDP GATT L2CAP ATT AVCTP AVRCP HFP GAP AVDTP SPP A2DP |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 82 mm |
| Designed for children | No |
| Driver unit | 4 cm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 103 dB |
| Height | 192 mm |
| Impedance | 32 |
| Market segment | Consumer |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Product colour | White |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Safety warning | The product contains batteries which should be disposed of properly., Read the instruction manual before use., Do not disassemble or modify the product yourself. |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 233 g |
| Width | 182 mm |
| Wireless range | 10 m |
