
Motorola T42 two-way radio 16 channels Blue, Green, Orange, White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Motorola
- Κωδικός: RADMOTKRO0003
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 23.00cm x 16.50cm
- EAN: 5031753007515
58,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 47,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery low indication | Yes |
| Channels quantity (total) | 16 channels |
| Depth | 27 mm |
| Display type | LCD |
| Guarantee | F024M |
| Height | 136 mm |
| Keypad lock | Yes |
| Maximum range | 4000 m |
| Product colour | Green Orange Blue White |
| Purpose | Professional mobile radio (PMR) |
| Quantity | 3 |
| Warnings | Do not dispose of electronic devices in the normal household waste. Dispose of them at suitable collection points for electronic waste. Avoid exposing the walkie-talkies to water and moisture unless the model is waterproof. Products contain batteries that |
| Weight | 79 g |
| Width | 48 mm |
