















Midland G18 - PMR446 two-way radio 8 channels 446.00625 - 446.09375 MHz Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MIDLAND
- Κωδικός: WLONONWCRPMTM
- Βάρος(kg): 0.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 6.30cm x 19.00cm
- EAN: 8011869206658
211,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 170,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight display | Yes |
| Battery low indication | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Belt clip | Yes |
| Channels quantity (total) | 8 channels |
| Charger | Yes |
| Dimensions (WxDxH) | 56 x 38 x 113 mm |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Manual | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Operating frequency | 446.00625 - 446.09375 MHz |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Shockproof | Yes |
| Transmit power | 500 mW |
| Weight | 240 g |
