

























Julbo J5463314 sunglasses Rectangular Rectangle
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Julbo
- Κωδικός: WLONONWCRMFIJ
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 5.00cm x 10.00cm
- EAN: 3660576051454
196,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable nose pads | Yes |
| Consumer life stage | Adult |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Plastic |
| Gender | Female |
| Glasses style | Rectangle |
| Guarantee | G024M |
| Lens height | 5 cm |
| Lenses colour | Red |
| Lenses material | Polycarbonate (PC) |
| Nose bridge width | 1.4 cm |
| Nose pads | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Photochromic lenses | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rim type | Half rim |
| Shape | Rectangular |
| Weight | 27 g |
