









JULBO FREQUENCY pastel pink sunglasses
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Julbo
- Κωδικός: BHPJLBOKU0031
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 15.50cm x 6.50cm
- EAN: 3660576111424
111,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Universal |
| Bridge width | 13 mm |
| Frame colour | Pink |
| Frame material | Plastic |
| Frame width | 14 cm |
| Guarantee | F024M |
| Inner colour | Grey |
| Lens colour | Pink |
| Lens width | 130 mm |
| Light transmission | 12% |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Size (S/M/L) | M |
| Temple colour | Pink |
| Temple length | 123 mm |
| Type | Multi-sport glasses |
| Warnings | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. Protect from overheating. Store glasses at room temperature. Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
| Weight | 23 g |
