











JULBO FREQUENCY REACTIV 1-3 HC purple/pink sunglasses
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Julbo
- Κωδικός: BHPJLBOKU0040
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 16.50cm x 7.50cm
- EAN: 3660576111394
173,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 139,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Universal |
| Bridge width | 13 mm |
| Frame colour | Pink Purple |
| Frame material | Plastic |
| Frame width | 14 cm |
| Guarantee | F024M |
| Inner colour | Pink |
| Lens colour | Blue |
| Lens width | 130 mm |
| Light transmission | 13% - 72% |
| Product size | M |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Temple colour | Purple |
| Temple length | 123 mm |
| Type | Multi-sport glasses |
| Warnings | During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
| Weight | 23 g |
