

































Tefal OptiGrill 4-in-1 GC774D10 electric grill
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Tefal
- Κωδικός: WLONONWCRJHZN
- Βάρος(kg): 9.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.00cm x 41.00cm x 29.20cm
- EAN: 3168437249625
260,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 210,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto cook function | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cooking surface (W x D) | 30 x 20 mm |
| Cord length | 1.2 m |
| Depth | 345 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Drip tray | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Form factor | Rectangular |
| Grill surface area | 600 cm |
| Guarantee | F024M |
| Handle material | Thermoplastic |
| Height | 189 mm |
| Housing material | Metal |
| Indication light | Yes |
| Layers per pallet | 2 pc(s) |
| Lid | Yes |
| Lid features | Hinged lid |
| Lid opening angle | 180 |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of cooking programs | 9 |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Number of persons | 4 person(s) |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 466 mm |
| Package height | 412 mm |
| Package weight | 10.1 kg |
| Package width | 290 mm |
| Power | 2100 W |
| Power plug type | Type C |
| Product colour | Stainless steel |
| Products per intermodal container (20ft) | 440 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 900 pc(s) |
| Products per pallet | 12 pc(s) |
| Products per pallet layer | 6 pc(s) |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable plate(s) | Yes |
| Weight | 6.8 kg |
| Width | 367 mm |
