







Philips HD6222/90 contact grill
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIGRE0017
- Βάρος(kg): 7.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 58.00cm x 41.00cm
- EAN: 8720389056635
237,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 191,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Auto power off | No |
| Control type | Rotary |
| Cooking surface coating | Stone |
| Cooking surface material | Aluminium |
| Cord length | 0.8 m |
| Cord storage | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 534 mm |
| Drip tray | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Form factor | Rectangular |
| Grill surface area | 1400 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 158 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Legs | Yes |
| Maximum temperature | 200 20 C |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of plates/racks | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 582 mm |
| Package height | 410 mm |
| Package weight | 1.88 kg |
| Package width | 228 mm |
| Plate material | Aluminium |
| Power | 2400 W |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable plate(s) | Yes |
| Top surface type | Griddle |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 5.33 kg |
| Width | 352 mm |
