



















Philips HD6212/90 contact grill
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIGRE0016
- Βάρος(kg): 8.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 42.00cm x 53.00cm
- EAN: 8720389056666
167,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 134,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Auto power off | No |
| Control type | Rotary |
| Cooking surface coating | Stone |
| Cooking surface material | Aluminium |
| Cooking temperature (max) | 220 C |
| Cord length | 0.8 m |
| Cord storage | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 473 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Form factor | Rectangular |
| Grease tray storage | Yes |
| Grill surface area | 1250 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 158 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) Aluminium Polypropylene (PP) Tempered glass Silicone |
| Indication light | Yes |
| Legs | Yes |
| Lid | Yes |
| Maximum temperature | 210 20 C |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of plates/racks | 2 |
| On/off switch | No |
| Package depth | 526 mm |
| Package height | 417 mm |
| Package weight | 1.74 kg |
| Package width | 268 mm |
| Plate material | Aluminium |
| Power | 2400 W |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable grill rack | Yes |
| Removable plate(s) | Yes |
| Top surface type | Grid + Griddle |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 6.37 kg |
| Width | 363 mm |
