

































Makita US053DZ garden sprayer Hand garden sprayer 5 L
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAWMAKOPR0002
- Βάρος(kg): 4.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 24.00cm x 44.00cm
- EAN: 088381741606
201,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 162,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable shoulder strap | Yes |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 12 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Depth | 343 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 343 mm |
| Hose length | 1.7 m |
| Maximum pressure | 3 bar |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Product type | Hand garden sprayer |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Suitable for | Outdoor |
| Tank capacity | 5 L |
| Warnings | Use in well-ventilated areas or outdoors. Do not dispose of in normal waste - product may be harmful to the environment. Avoid inhaling fumes. |
| Weight | 3 kg |
| Width | 182 mm |
