































Spin Mop Vileda Ultramax Turbo
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: VILEDA
- Κωδικός: SPDVI1MOP0018
- Βάρος(kg): 2.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 29.50cm x 49.00cm
- EAN: 4023103206236
52,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cleaning cloth | Yes |
| Cleaning surfaces | Laminate, Tiles, Wood |
| Cleaning type | Wet |
| Guarantee | F024M |
| Handle length | 35 cm |
| Length | 130 cm |
| Material | Fiber |
| Product colour | Red Black |
| Telescopic handle | Yes |
| Weight | 3.16 kg |
