



Leifheit 55413 mop Aluminium, Polyamide, Polyethersulfone (PES), Polypropylene (PP), Stainless steel, Thermoplastic elastomer (TPE) Grey, Turquoise
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEIFHEIT
- Κωδικός: WLONONWCROZJX
- Βάρος(kg): 2.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.00cm x 30.00cm x 49.00cm
- EAN: 4006501554130
88,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction | Single tank |
| Container capacity (water) | 12 L |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Material | Polyamide Thermoplastic elastomer (TPE) Aluminium Stainless steel Polypropylene (PP) Polyethersulfone (PES) |
| Mop included | Yes |
| Package depth | 265 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 1.74 kg |
| Package width | 466 mm |
| Product colour | Turquoise Grey |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Mop & bucket set |
