



Makita JR3070CT sabre saw 3.2 cm Black,Blue 1510 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRBINW
- Βάρος(kg): 7.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 55.00cm x 14.00cm x 32.00cm
- EAN: 0088381061322
319,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 257,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | Yes |
| Cutting depth in metal profiles/pipes | 13 cm |
| Cutting depth in wood | 25.5 cm |
| Guarantee | F012M |
| Idle stroke rate (max) | 2800 spm |
| Idle stroke rate (min) | 0 spm |
| Input power | 1510 W |
| Number of blades | 3 |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Blue |
| Protection class | II |
| Soft grip | Yes |
| Speed control type | Mechanical |
| Stroke length | 3.2 cm |
| Weight | 4.6 kg |
| Width | 485 mm |
