



Tile cutting tool Montolit 125P3
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Montolit
- Κωδικός: WLONONWCRBKOO
- Βάρος(kg): 27.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 167.00cm x 29.00cm
- EAN: 8023743018103
1.093,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 881,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle meter | Yes |
| Cutting (45º) | Y |
| Cutting thickness (max) | 2.2 cm |
| Guarantee | G024M |
| Insert size for diagonal cutting | 88 x 88 cm |
| Lubricates | Yes |
| Material | Titanium Aluminium Steel |
| Maximum cutting length | 125 cm |
| Product colour | Grey Red |
| Product type | Tile cutting tool |
| Proper use | Ceramics, glass, mosaic |
| Reinforced box frame | Yes |
| Shock absorber | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Weight | 24 kg |
