











RUBI tile cutter DU-200 EVO 230V
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RUBI
- Κωδικός: WLONONWCRJAA2
- Βάρος(kg): 31.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 118.50cm x 40.00cm x 36.00cm
- EAN: 8413797549751
787,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 635,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Blade diameter | 20 cm |
| Compliance certificates | CE WEEE |
| Cutting length | 85 cm |
| Depth | 1360 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 1020 mm |
| Idle speed | 2790 RPM |
| Maximum power | 850 W |
| Product type | Stationary tile saw |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 27.2 kg |
| Width | 390 mm |
