











































Flex SBG 4910 portable bandsaw AC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FLEX
- Κωδικός: WLONONWCRITW6
- Βάρος(kg): 18.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 37.00cm x 80.00cm
- EAN: 4030293163195
848,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 683,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable speed | Yes |
| Blade length | 133.5 cm |
| Blade thickness | 0.65 mm |
| Blade width | 1.3 cm |
| Built-in wrench storage | Yes |
| Cable length | 4 m |
| Depth | 310 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 390 mm |
| Input power | 850 W |
| Number of speeds | 2 |
| Output power | 445 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Metallic Red |
| Saw blade included | Yes |
| Weight | 18 kg |
| Width | 640 mm |
