













RUBI DU-200 EVO 650 230V 50Hz 650 W 2790 RPM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RUBI
- Κωδικός: WLONONWCRGRCO
- Βάρος(kg): 26.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 99.50cm x 40.60cm x 37.50cm
- EAN: 8413797559033
612,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 493,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Blade diameter | 20 cm |
| Cutting height @ 45° | 2 cm |
| Cutting height @ 90° | 3.5 cm |
| Cutting length | 6.5 cm |
| Depth | 1170 mm |
| Diamond disc | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Height | 1020 mm |
| Idle speed | 2790 RPM |
| Maximum power | 650 W |
| Product type | Stationary tile saw |
| Weight | 22.5 kg |
| Width | 390 mm |
