



DEDRA DED7767 portable sander Disc sander 110 RPM Black, Blue 710 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DEDRA
- Κωδικός: WLONONWCRJACH
- Βάρος(kg): 5.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 13.00cm x 29.00cm
- EAN: 5902628776709
161,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 130,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 5 m |
| Guarantee | G024M |
| Idle speed (max) | 110 RPM |
| Input power | 710 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Sander type | Disc sander |
| Sanding disc diameter | 39 cm |
| Weight | 5.1 kg |
