



Hikoki DH45ME 1500 W 310 RPM SDS Max
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCRNNAX
- Βάρος(kg): 13.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 65.00cm x 45.20cm
- EAN: 4966376284900
1.018,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 821,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable chisel positions | Yes |
| Auxiliary handle | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Chiseling | Yes |
| Chuck type | SDS Max |
| Depth | 535 mm |
| Depth gauge included | Yes |
| Drilling diameter in concrete (max) | 4.5 cm |
| Drilling diameter in concrete with core cutters (max) | 12.5 cm |
| Grease cup included | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Impact energy (max) | 13.4 J |
| Impact rate (max) | 2950 IPM |
| Impact rate (min) | 1200 IPM |
| Input power | 1500 W |
| Motor type | Brushless motor |
| Number of chisel positions | 12 |
| Power protection features | Overheating, Overload |
| Power source | AC |
| Product colour | Grey Green Black |
| Rated speed (max) | 310 RPM |
| Rated speed (min) | 120 RPM |
| Weight | 9 kg |
