

















































PRESSURE WASHER SCHEPPACH HCE2600
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Scheppach
- Κωδικός: NELSCPMCI0007
- Βάρος(kg): 11.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.50cm x 44.50cm x 50.50cm
- EAN: 4046664143079
164,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Built-in display | No |
| Cable length | 5 m |
| Castor wheels | Yes |
| Form factor | Compact |
| Guarantee | F024M |
| Height | 445 mm |
| Length | 355 mm |
| Power consumption (typical) | 2400 W |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Product colour | Black Blue |
| Weight | 11 kg |
| Width | 505 mm |
| Working pressure (max) | 180 bar |
