













Pressure washer Nilfisk Excellent 160 - PA
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: NELNFLMCI0073
- Βάρος(kg): 25.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 86.50cm x 39.00cm x 37.50cm
- EAN: 5715492243020
583,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 470,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 - 240 V |
| Automatic on/off control | Yes |
| Built-in electric pump | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Castor wheels | Yes |
| Cleaning speed | 50 m /h |
| Cord winder for easy cord storage | Yes |
| Current | 10 A |
| Depth | 365 mm |
| Detergent tank | Yes |
| Easy setup | Yes |
| Engine type | Induction motor |
| Flexible hose | Yes |
| Foam nozzle | Yes |
| Form factor | Compact |
| Guarantee | F024M |
| Hanger hole | Yes |
| Height | 730 mm |
| Hose reel | Yes |
| Maximum flow rate | 450 l/h |
| Maximum input water temperature | 40 C |
| Minimum flow rate | 348 l/h |
| Number of phases | 1 |
| Number of power levels | 3 |
| Patio cleaner | Yes |
| Power consumption (typical) | 2100 W |
| Power source | Electric |
| Product colour | Blue Black |
| Retractable cable | Yes |
| Rotating brush | Yes |
| Sewer cleaning hose | Yes |
| Spray gun included | Yes |
| Weight | 20.9 kg |
| Width | 350 mm |
| Working pressure (max) | 160 bar |
