









Nilfisk PREMIUM 190-12 POWER EU Pressure washer Straightened Electric 650 l/h Blue, Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: NELNFLMCI0047
- Βάρος(kg): 33.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 105.50cm x 40.00cm x 40.00cm
- EAN: 5715492212903
1.021,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 823,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable nozzle | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Bayonet connection of accessories | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Depth | 390 mm |
| Detergent reservoir | Yes |
| Foam nozzle | Yes |
| Form factor | Upright |
| Guarantee | F024M |
| Height | 955 mm |
| Hose length | 5 m 12 m |
| Hose reel | Yes |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Lance included | Yes |
| Maximum flow rate | 650 l/h |
| Maximum pressure | 150 bar |
| Maximum water temperature | 60 C |
| Minimum flow rate | 570 l/h |
| Motor power | 3300 W |
| Patio cleaner | Yes |
| Power source | Electric |
| Product colour | Black Blue |
| Protection class | I |
| Pump material | Brass |
| Set contents | Needle for cleaning pressure washer nozzles |
| Sound power level | 89 dB |
| Sound pressure level | 72 dB |
| Spray nozzle included | Yes |
| Use with foam nozzle | Yes |
| Water filter | Yes |
| Weight | 30.2 kg |
| Width | 380 mm |
| Working pressure (max) | 190 bar |
