



















































Nilfisk Core 130-6 PowerControl - EU pressure washer Upright Electric 462 l/h Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: NELNFLMCI0009
- Βάρος(kg): 7.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.50cm x 56.50cm x 30.00cm
- EAN: 5715492223657
221,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 178,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Accessory storage | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Castor wheels | Yes |
| Connected load | 1500 W |
| Form factor | Upright |
| Fuse | 6.5 A |
| Guarantee | F024M |
| Hose length | 6 m |
| Lance included | Yes |
| Maximum flow rate | 462 l/h |
| Maximum water temperature | 40 C |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Product colour | Black Blue |
| Pump material | Aluminium |
| Set contents | Foam sprayer with cylinder |
| Spray nozzle included | Yes |
| Weight | 6.6 kg |
| Working pressure (max) | 130 bar |