











Nilfisk Core 125-5 HOME EU pressure washer Upright Electric 438 l/h
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: NELNFLMCI0006
- Βάρος(kg): 8.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 68.00cm x 30.50cm
- EAN: 5715492223602
204,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 164,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Accessory storage | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Castor wheels | Yes |
| Depth | 717 mm |
| Form factor | Upright |
| Guarantee | F024M |
| Height | 300 mm |
| Hose length | 5 m |
| Lance included | Yes |
| Maximum flow rate | 438 l/h |
| Maximum pressure | 125 bar |
| Maximum water temperature | 40 C |
| Minimum flow rate | 312 l/h |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Pump material | Aluminium |
| Set contents | Compact patio nozzle Foam sprayer with cylinder Short fixed brush |
| Spray nozzle included | Yes |
| Weight | 6.4 kg |
| Width | 290 mm |
| Working pressure (max) | 125 bar |