



Makita HW111 pressure washer Compact Electric 370 l/h 1700 W Black, Turquoise
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRAIU1
- Βάρος(kg): 15.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 43.00cm x 64.00cm
- EAN: 4002829764862
284,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 229,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Cable length | 5 m |
| Castor wheels | Yes |
| Depth | 310 mm |
| Detergent reservoir | Yes |
| Form factor | Compact |
| Guarantee | G024M |
| Height | 710 mm |
| Hose length | 5.5 m |
| Hose reel | Yes |
| Maximum flow rate | 370 l/h |
| Maximum pressure | 110 bar |
| Power consumption (typical) | 1700 W |
| Power source | Electric |
| Product colour | Black Turquoise |
| Sewer cleaning hose | Yes |
| Water filter | Yes |
| Weight | 7.4 kg |
| Width | 360 mm |
