

















KARCHER pressure washer K 4 Classic - 1.679-420.0
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: NELKARMCI0077
- Βάρος(kg): 6.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 25.50cm x 49.50cm
- EAN: 4066529041388
211,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 170,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable pressure | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Connected load | 1800 W |
| Depth | 264 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 450 mm |
| Hose length | 5 m 6 m |
| Maximum area performance | 30 m /h |
| Maximum flow rate | 420 l/h |
| Maximum water temperature | 40 C |
| Package contents | Adapter for garden hose A3/4" connector x 1 Dirt Blaster x 1 High-pressure gun High-pressure hose Vario Power Jet lance x 1 |
| Package weight | 6.5 kg |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Product colour | Black Yellow |
| Quick Connect system | Y |
| Water filter | Yes |
| Weight | 4.6 kg |
| Width | 256 mm |
| Working pressure (max) | 130 bar |
| Working pressure (min) | 20 bar |
