

















KARCHER pressure washer K 2 Classic - 1.673-570.0
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: NELKARMCI0072
- Βάρος(kg): 4.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.60cm x 40.00cm x 31.50cm
- EAN: 4066529041265
105,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220- 240 V |
| Castor wheels | No |
| Connected load | 1400 W |
| Depth | 178 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 415 mm |
| Hose length | 5 m 3 m |
| Maximum area performance | 20 m /h |
| Maximum flow rate | 360 l/h |
| Maximum water temperature | 40 C |
| Package contents | High-pressure hose Lance x 1 Dirt Blaster x 1 High-pressure gun Adapter for garden hose A3/4" connector x 1 |
| Package weight | 4.6 kg |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Product colour | Black Yellow |
| Quick Connect system | Y |
| Water filter | Yes |
| Weight | 3.4 kg |
| Width | 219 mm |
| Working pressure (max) | 110 bar |
