



















K rcher K 5 Power Control Flex pressure washer Upright Electric 500 l/h Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: NELKARMCI0116
- Βάρος(kg): 15.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 58.50cm x 36.10cm
- EAN: 4066529122711
392,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 316,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Built-in display | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Connected load | 2100 W |
| Depth | 405 mm |
| Dirtkiller nozzle | Yes |
| Form factor | Upright |
| Guarantee | F024M |
| Height | 584 mm |
| Hose length | 10 m |
| Maximum area performance | 40 m /h |
| Maximum flow rate | 500 l/h |
| Maximum input water temperature | 40 C |
| Package weight | 15.9 kg |
| Power source | Electric |
| Product colour | Yellow Black |
| Water filter | Yes |
| Weight | 12.2 kg |
| Width | 306 mm |
| Working pressure (max) | 20 bar |
| Working pressure (min) | 2 bar |
