



































K rcher K 2 Classic Car pressure washer Compact Electric 360 l/h Yellow
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: NELKARMCI0099
- Βάρος(kg): 5.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.50cm x 23.50cm x 41.00cm
- EAN: 4066529057303
120,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Built-in display | No |
| Cable length | 5 m |
| Car wash brush | Yes |
| Depth | 178 mm |
| Foam nozzle | Yes |
| Form factor | Compact |
| Guarantee | F024M |
| Height | 415 mm |
| Hose length | 3 m |
| Maximum area performance | 20 m /h |
| Maximum flow rate | 360 l/h |
| Maximum input water temperature | 40 C |
| Package weight | 5.6 kg |
| Power source | Electric |
| Product colour | Yellow |
| Rated power | 1400 W |
| Water filter | Yes |
| Weight | 3.37 kg |
| Width | 219 mm |
| Working pressure (max) | 110 bar |
| Working pressure (min) | 11 bar |
