





Hikoki AW150 LAZ pressure washer Upright Electric 2000 W Black, Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCRCXCH
- Βάρος(kg): 12.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 91.00cm x 43.00cm
- EAN: 4966376297696
400,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 323,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Car wash brush | No |
| Castor wheels | Yes |
| Depth | 425 mm |
| Detergent tank | Yes |
| Form factor | Upright |
| Guarantee | G024M |
| Height | 905 mm |
| Hose length | 10 m |
| Power consumption (typical) | 2000 W |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Product colour | Black Green |
| Rotating nozzle | Yes |
| Weight | 12.4 kg |
| Width | 345 mm |
| Working pressure (max) | 150 bar |
| Working pressure (min) | 110 bar |
