



Scheppach BTS700 Belt and disc sander
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Scheppach
- Κωδικός: WLONONWCRCJYO
- Βάρος(kg): 9.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 54.00cm x 114.00cm x 51.00cm
- EAN: 4046664037712
196,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 - 240 V |
| Depth | 315 mm |
| Engine type | Induction motor |
| Guarantee | G024M |
| Height | 300 mm |
| Mounting type | Bench-top |
| On/off switch | Yes |
| Power | 250 W |
| Product type | Belt and disc sander |
| Replaceable transverse stop | Yes |
| Sanding disc diameter | 12.5 cm |
| Width | 445 mm |
